asian
27 اسفند 1401 - 10:12

تخصیص ۲۰۰۰ تن آرد ویژه نوروز به مازندران

ساری- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران با اشاره به افزایش ۱۰ درصدی سهمیه آرد نانوایی ها گفت: دو هزار تن آرد فوق العاده نیز به استان تخصیص داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی وفایی نژاد صبح شنبه در جلسه قرارگاه امنیت غذایی استان اظهار کرد: ۶۸۰ تن شکر صنف و صنعت برای مازندران در نظر گرفته شد که توزیع آن انجام شد.

وی ادامه داد: یک هزار تن شکر را در استان ذخیره استراتژیک کردیم و سهمیه هر شهرستان مشخص شد و نمایندگان شهرستان‌ها که برای خرید معرفی شوند در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران اظهار کرد: با توجه به اینکه مازندران جمعیت شناوری را در ایام نوروز شاهد است، به همین منظور ۲ هزار تن آرد فوق العاده به مازندران اختصاص پیدا کرد و مکان‌هایی که تقاضای مصرف وجود دارد تأمین می‌شود.

وفایی نژاد ادامه داد: در تلاش هستیم شرایطی را برای شهروندان فراهم کنیم تا کالاهای اساسی به خوبی فراهم شود.

وی بیان کرد: با توجه به آغاز اجرای طرح هوشمند شناورسازی سهمیه آرد نانوایی‌ها در کشور، بر اساس بررسی تراکنش‌ها انتظار می‌رود نانوایان با عملکرد درست و مثبت و انجام تراکنش‌های متعارف از مزایای این طرح شامل ۱۰ درصد افزایش سهمیه بهره مند شوند.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی مازندران ادامه داد: طرح تشدید نظارت و بازرسی از نانوایی‌های استان تا پایان ایام نوروز ادامه دارد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1098591